Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /wp-includes/blocks.php on line 20
Pożegnanie Jerzego Walugi – Borussia Olsztyn

Pożegnanie Jerzego Walugi

Z ogromnym żalem i smutkiem informujemy, że 15 lutego br. w wieku 93 lat zmarł w Warszawie Jerzy Waluga.

Urodzony w Warszawie Jerzy Waluga był ichtiologiem i fotografikiem, od lat 50. związanym z Olsztynem. Jako członek naszego stowarzyszenia wpierał idee Borussii, aktywnie włączając się w realizację naszej misji budowania w Olsztynie i regionie demokratycznej wspólnoty, dialogu i tolerancji.

Zapamiętamy Go jako niezwykłego Człowieka, serdecznego Przyjaciela, zaangażowanego w budowanie pamięci o historii naszego miasta i jego mieszkańców.

Cześć Jego pamięci!

Zarząd WK „Borussia” i Zarząd Fundacji „Borussia”

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w Warszawie, w czwartek 23 lutego 2023 r. o godzinie 13.30 w kościele O.O. Dominikanów przy ul. Dominikańskiej 2, po którym nastąpi wyprowadzenie na Stary Cmentarz Parafialny przy Parafii Św. Katarzyny (ul. Fosa 17).

Fot. Jacek Sztorc

Who is EWA ROMANOWSKA

You need update your bio: Edit your profile

BACK