Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /wp-includes/blocks.php on line 20
„Obiad bez granic. Warmia i Mazury pomagają” – Borussia Olsztyn

„Obiad bez granic. Warmia i Mazury pomagają”

„Obiad bez granic. Warmia i Mazury pomagają”
to akcja zbiórki żywności w odpowiedzi na bezpośrednią prośbę Tarasa Komarenko Taras Komarenko, uczestnika jednego z najważniejszych projektów międzynarodowych, w które w ostatnich latach zaangażowana jest BORUSSIA Olsztyn – STUDY TOURS TO POLAND. Od wybuchu wojny Taras jest koordynatorem grupy wolontariuszy w Równem, którzy we współpracy z Narodowym Stowarzyszeniem Restauratorów Ukrainy prowadzą zbiórkę i zajmują się dystrybucją żywności dla mieszkańców Kijowa.
W stolicy Ukrainy zaczyna brakować żywności. Od niedawna jest reglamentowana w sklepach. Niemożliwe jest zakupienie większej ilości artykułów spożywczych, zwłaszcza tych z długim terminem przydatności do spożycia. Pojawiają się problemy z przygotowaniem posiłków dla żołnierzy czy medyków biorących udział w obronie miasta i działaniach wojennych.
W 400 punktach w Kijowie przedstawiciele Narodowego Stowarzyszenia Restauratorów Ukrainy nieodpłatnie wydają gorące posiłki dla Sił Zbrojnych Ukrainy, Obrony Terytorialnej, medyków, dzieci i osób z niepełnosprawnością. To do nich, za pośrednictwem Fundacji Borussia i wolontariuszy z Równego, trafi zebrana żywność.
Weź udział w akcji „Obiad bez granic. Warmia i Mazury pomagają”: dostarcz do siedziby Borussii (Dom Mendelsohna, ul. Zyndrama z Maszkowic 2, Olsztyn) zgrzewkę:
🔸 konserw mięsnych lub rybnych (!)
🔸 mąki pszennej
🔸 cukru
🔸 oleju
🔸 ryżu
🔸 makaronu
Jeśli jesteś hurtownikiem lub producentem: przyjmiemy również większe ilości żywności. Mamy możliwość jej przechowywania.
Czekamy od pon-pt. w godzinach 10.00-16.00 – w innym terminie TYLKO po wcześniejszym uzgodnieniu. Tel. kontaktowy 506 627 642.
Musimy zdążyć z pomocą, dopóki umożliwia to sytuacja na froncie. Nie pozostawajmy bierni, gdy ważą się losy naszego sąsiada i całej Europy!
#SolidarniZUkrainą
#BorussiaOlsztyn
Grafika: .ecki

Who is EWA ROMANOWSKA

You need update your bio: Edit your profile

BACK