Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Nostalgia – koncert wspomnień” Krzysztofa Ścierańskiego w ramach Festiwalu Mendelsohna

24 października 2020 @ 19:00 - 21:00

W ramach V. Festiwalu Mendelsohna serdecznie zapraszamy na koncert „Nostalgia – koncert wspomnień” Krzysztofa Ścierańskiego.
Krzysztof Ścierański to uznany gitarzysta basowy i jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów polskiej sceny muzycznej. W swojej twórczości muzycznej z powodzeniem łączy różne gatunki i style.
Na koncert obowiązują wejściówki – osoby zainteresowane prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na profilu fb Borussia.Olsztyn – jako organizatora koncertu lub kontakt mailowy na adres kornelia.kurowska@borussia.pl, w tytule maila prosimy wpisać  „koncert.
Ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa w koncercie będzie mogła wziąć udział ograniczona ilość osób – bardzo przepraszamy!
Koncert będzie przez nas rejestrowany, a emisja nagrania będzie miała miejsce w sobotę wieczorem. O dokładnej godzinie emisji jeszcze poinformujemy.
Informujemy jednocześnie, że każdy uczestnik koncertu posiadający wejściówkę będzie proszony o złożenie Oświadczenia uczestnika wydarzenia w związku ze stanem epidemii COVID-19.

Szczegóły

Data:
24 października 2020
Czas:
19:00 - 21:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizatorzy

Fundacja Borussia
Parafia Ewangelicko-Augsburska w Olsztynie
Stowarzyszenie Wspólnota Kulturowa „Borussia”
Stowarzyszenie na Rzecz Kultury Żydowskiej B’Jahad
Freunde der Borussia Olsztyn/Allenstein e.V.

Miejsce

Parafia Ewangelocko-A
Stare Miasto 1
Olsztyn, warmińsko-mazurskie Polska
+ Google Map
BACK